403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Istniejemy od roku 1992

 

  • SZYBKI KONTAKT
    ul. Jana III Sobieskiego 20
    62-200 Gniezno
    Tel.: 61 424 73 33
    email: biuro@ti-nest.pl

aktualnoЕ›ci
2015-07-17 10:11:40
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym filmem promocyjnym o naszym osiedlu w Biedrusku.  
Czytaj dalej...
2015-07-13 12:54:25
Zapraszamy serdecznie na rodzinny piknik charytatywny dedykowany naszej Mai . PIKNIK ODBĘDZIE SIĘ 2...
Czytaj dalej...
2015-07-13 12:31:28
Telewizja WTK podpowiada Wielkopolanom gdzie najlepiej udać się na wakacje. Można oczywiście wybrać ...
Czytaj dalej...

 

Inwestycje

Nova Net

Firma Nova Net Sp. z o.o. jest bezpośrednim importerem nietypowych gadżetów z dalekiego wschodu (Chiny, Korea, Indie) oraz wyłącznym dystrybutorem 10 największych europejskich producentów na terenie Polski.

Specjalizujemy się w wyszukiwaniu gadżetów dopasowanych do potrzeb oraz specyfiki branży Naszego klienta. Naszym atutem jest profesjonalizm realizacji każdego zapytania ofertowego. Szczycimy się współpracą z wieloma producentami z rejonów Dalekiego Wschodu i Europy.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane produkty były wykonane z najlepszych materiałów i spełniały wszelkie normy niezbędne w dystrybucji i użytku na terenie całej Unii Europejskiej. W doborze asortymentu przykładamy znaczną uwagę do jego jakości oraz przystępnej ceny.

Posiadamy licencjonowane prawo do używania znanych marek i postaci na terenie Europy Środkowej.

Novum +

Już od wielu lat z sukcesami realizujemy inwestycję naOsiedlu Rozalin. Od początku swojej działalności wybudowaliśmy i oddaliśmy do użytku na Osiedlu Rozalin ponad 80 domów wraz ze wszystkimi mediami, drogami i chodnikami. Nasza inwestycja wpłynęła na rozwój lokalnej infrastruktury, ponieważ od centrum Lusówka do granic osiedla powstała droga z siecią mediów.

Wiedza, pasja i wieloletnie doświadczenie osób tworzących Novum Plus to gwarancja sukcesu naszych inwestycji i Państwa zadowolenia związanego z mieszkaniem na Osiedlu Rozalin.

Modro

MODRO sp. z o.o. jest następcą prawnym powstałej w 2002 roku spółki jawnej ARTMET. Dokapitalizowana w kolejnych latach i w zmienionej formie prawnej firma zajmuje się szeroko pojętą obróbką blach oraz produkcją okuć meblowych.

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorcami działającymi w naszym regionie, dla których możliwość szybkiej realizacji zlecenia jest istotnym czynnikiem powodzenia prowadzonej przez nich działalności, jak i z dużymi firmami europejskimi, oczekującymi najwyższej jakości produktów wytwarzanych seryjnie oraz gwarantowanych terminów dostaw.

Oprócz szerokiej gamy wyrobów katalogowych wytwarzamy z blach, rur i profili metalowych m.in.:
ogrodzenia, barierki, bramy, furtki, schody, tablice reklamowe, elementy ozdobne, szafy, skrzynki, półki, regały, nogi, drabiny, poręcze.

MODRO, jako firma produkcyjno-usługowa, każdego dnia wzbogaca doświadczenie zespołu pracowników realizując proste oraz złożone projekty swoich Klientów - wzory i serie, detale i zespoły.

Meritum Polska Sp. z o.o.

powstała w sierpniu 2006 roku w Szczecinie. Firma specjalizuje się w obsłudze Klientów indywidualnych oferując szybkie pożyczki gotówkowe w kwocie do 2500 zł. Przez lata działalności wypracowaliśmy skuteczne schematy funkcjonowania firmy oraz obsługi Klientów, poparte pozytywnymi wynikami finansowymi spółki.

Naszą działalność rozszerzyliśmy o ofertę franczyzowa, która zawiera: kompleksową obsługę działalności począwszy od reklamy i pomocy w rekrutacji aż po rozliczenia księgowe i kadrowe. Oferujemy nie tylko gotowe schematy działania firmy pożyczkowej - wraz z wszelkimi niezbędnymi dokumentami, procedurami, schematami działań, programem szkoleń itp. ale również autorski system informatyczny pozwalający na pełną kontrolę nad wszystkimi działami firmy pożyczkowej, który można modyfikować pod indywidualne preferencje. 

Z naszej oferty już dziś korzystają firmy w woj. zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, dolnośląskim i śląskim. Zarząd Spółki Meritum Polska poszczycić się może bogatym, bo blisko ćwierćwiecznym doświadczeniem w sprzedaży usług finansowych, zapoczątkowanym stworzeniem Przedsiębiorstwa Kapitałowo - Inwestycyjnego „Chrobry”, które w latach 2002 - 2004 było czwartym, pod względem wielkości generowanej akcji kredytowej, pośrednictwem kredytowym w Polsce.

W zakresie sprzedaży kredytów gotówkowych P.K.I. „Chrobry” Sp. z o.o. współpracowało z bankami: PBK (późniejszy BPH) oraz GE Money Bank S.A, powiększając każdego roku swoją sieć oraz gamę oferowanych produktów i usług.

 

Copyright by www.ti-nest.pl Wszystkie prawa zastrzeЕјone.