403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Istniejemy od roku 1992

 

  • SZYBKI KONTAKT
    ul. Jana III Sobieskiego 20
    62-200 Gniezno
    Tel.: 61 424 73 33
    email: biuro@ti-nest.pl

aktualnoЕ›ci
2015-07-17 10:11:40
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym filmem promocyjnym o naszym osiedlu w Biedrusku.  
Czytaj dalej...
2015-07-13 12:54:25
Zapraszamy serdecznie na rodzinny piknik charytatywny dedykowany naszej Mai . PIKNIK ODBĘDZIE SIĘ 2...
Czytaj dalej...
2015-07-13 12:31:28
Telewizja WTK podpowiada Wielkopolanom gdzie najlepiej udać się na wakacje. Można oczywiście wybrać ...
Czytaj dalej...

 

Działalność

Hotel Biały

Witamy w największym w Wielkopolsce Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji położonym wśród lasów nad malowniczymi jeziorami: Białym i Niedzięgiel. Hotel Nad Jeziorem Białym znajduje się na skraju ośrodka. Położony jest zdala od miejskiego zgiełku i hałasu.

Hotel Nest

Zapraszamy do trzygwiazdkowego Hotelu Nest. Obiekt znajduje sie w centrum historycznego Gniezna - kolebki państwa polskiego. Niedalekie sąsiedztwo największych zabytków, gnieźnieńskiej starówki, a przede wszystkim położenie przy pięknym parku wyróżnia hotel na tle innych gnieźnieńskich obiektów.

Osiedle Błękitny Staw - Biedrusko

Osiedle „Błękitny Staw”, realizowane przez Novum Plus Sp. z o.o na mocy porozumienia z inwesorem NEST Sp. z o.o., to kolekcja domów jednorodzinnych o konsekwentnej linii architektonicznej. Cel, jaki sobie postawiliśmy to budowa kameralnego, unikatowego osiedla.

Osiedle jest położone w Biedrusku – miejscowości oddalonej o 7 km od granicy Poznania – w przepięknym krajobrazie, wśród lasów nad malowniczym stawem. Lokalizacja jest idealna dla tych z Państwa, którzy po całym dniu spędzonym w wielkim mieście pragną odnaleźć spokój i odpocząć w swoim własnym domu. Budowane osiedle jest osiedlem zamkniętym i dozorowanym, co zapewnia Państwu poczucie bezpieczeństwa, a infrastruktura sportowo-rekreacyjna, przepiękny staw i wyjątkowe walory przyrodnicze okolicy umożliwiąją aktywny wypoczynek.

Novum Plus

Realizuje autorskie domy o różnej wielkości. Domy projektuje doświadczony zespół, dzięki czemu zapewniamy spójność architektoniczną całego osiedla.

Copyright by www.ti-nest.pl Wszystkie prawa zastrzeЕјone.